Ohlédnutí za víkendovým fotbalem - Okresní přebor II.třída 1 Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:2(3:1)
Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou o.s.

Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Daniel Matěj, Vodička Jan, Vodička Dušan

STŘELCI: 18. Rimský Jiří, 27. Rimský Jiří, 41. Gregor Karel - 21. Šrůtek Jaroslav, 80. Šrůtek Jaroslav

15 N Šimčík David 60

Rezerva v neděli doma hostila dosud neporažené Hodkovice.

A byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním dominantní výkon se spoustou šancí, ale pouze tři branky. Dvakrát se trefuje po rohu Rimský a taky hezkou střelou Gregor. Inkasujeme po chybě obrany na 1:3.

Druhý poločas prostřídání a úplně opačný obraz hry. Nedovedeme udržet nastavený obraz hry a hosté jsou lepším týmem. Bráníme zuby nehty výsledek, což se nakonec podaří, když hosté pouze snižují na rozdíl jedné branky, ale vyrovnaní se jim už naštěstí nepodaří.

Dneska povětšinu zápasu pochvala, ale varování pro příště při horším výkonu ve druhém poločase!

Příští týden neděle doma 15:00 Pěnčín B ).

Vytvořeno: 11. 10. 2021
Poslední aktualizace: 18. 10. 2021 21:18
Autor: Ondřej Votoček