Obsah

Ohlédnutí za víkendovým fotbalem

Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem 1 10.6 2022 18:00 FC Pěnčín B 8:0 (2:0) TJ Sokol Plavy B)
11.6 2022 14:30 TJ Sokol Plavy A) 0:2 (0:1) TJ Sokol Držkov

10. 6. 2022 18:00

Okresní přebor II.třída

Pěnčín , 40 diváků

Rozhodčí: Vodička Dušan - Urban Daniel, Vodička Jan. Delegát: Klement Martin.

FC Pěnčín

8:0 (2:0)

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 38. Zapadlo Jakub, 42. Mätzelt Petr, 50. Zapadlo Jakub, 53. Tokár David, 63. Tokár David, 70. Zapadlo Jakub, 84. Zapadlo Jakub, 71. Kabelka Petr

14 N Prousek Radim

Předehrávka v pátek navečer 18:00 na Pěnčíně přinesla debakl, který ale možná lehce neodpovídá dění na hřišti.

Termín nám motá sestavou, která není úplně bez absencí, ale skládáme 13 hráčů. Domácí naopak skvělá sestava hráčů, která nebude mít problém ani na podzim v 1. B. třídě.

První poločas nepřekvapil průběhem, ale určitě množstvím našich šancí na vstřelení branky. Máme snad 5-6 vyložených šancí, dáváme břevno, ale ostatní superšance zazdíme úplně a domácí nás trestají koncem poločasu 2 brankami.

Druhý poločas už byl jednoznačnější a 6 inkasovaných branek hovoří za vše. Dochází velmi fyzička. Prostřídáním hráčů jsme si také úplně nepomohly. Takže dohrávání zápasu bylo nepříjemným běžeckým cvičením, které nám suverénní domácí osladili brankovým přídělem.

Dneska to mělo skončit 6:3 a bylo by to OK, ale takto to vypadá hrozně a nejlépe co nejrychleji zapomenout.

11. 6. 2022 14:30

I.B třída východ

Tráva Plavy , 50 diváků

Rozhodčí: Jirák Jiří - Bohuš Marek, Mizera Václav. Delegát: Pánek Jaroslav.

15 N Lála Marek 76

Poslední zápas sezony. Derby se suverénním Držkovem.

Zápas měl dobrou úroveň, ale postrádal větší množství šancí na obou stranách. V prvním poločase byl lepší Držkov, který lépe kombinoval a držel míč na svých kopačkách. Plavy běhaly většinou bez míče, ale nepouštěly soupeře do brankových příležitostí. Snahou bylo hrát na brejky, ale občasné náznaky kontrů se do vyložených šancí taky nedostaly. Jedinou branku poločasu tak dostáváme po laciné penaltě, kterou obstaral Just a proměnil Kotyza.

Druhý poločas byl naší snahou o vyrovnání. Hra se vyrovnala a možná jsme dokonce i Držkov lehce zatlačili. Šance tomu, ale jako celý zápas chyběly. Naopak po ojedinělém rohu zaspíme rozehrávku na Vrabce a ten centruje na volného Gvušče, který v ideální pozici a nehlídán nemá problém proměnit hlavu na 2:0.

Do konce zápasu podobný průběh. Lehká rozmíška mezi Prouskem a Vaníčkem ještě znamená ČK pro Držkov, ale na výsledku zápasu už se nic nemění.

Dneska celkem dobrý poctivý výkon, ale bez finální fáze a bez větší šance. Branky obdržené laciné. Škoda, dnešní výkon se dal proměnit v lepší výsledek. Držkovu můžeme sportovně pogratulovat k výhře i vítězství v soutěži, kterou opanoval zcela zaslouženě.

Sobota 18.6. DOKOPNÁ po B) s Držkovem B) od 17:00 v Plavech!!!!

Vytvořeno: 14. 6. 2022
Poslední aktualizace: 24. 6. 2022 10:15