Obsah

Ohlédnutí za víkendovým fotbalem

Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem 1 TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 6:0 (6:0)

Tráva Plavy , 80 diváků
Rozhodčí: Bukvička Dušan - Rympler Roman, Šťastný Jiří.

STŘELCI: 4. Prousek Vladimír, 11. Brezar Ondřej, 19. Lupa David, 37. Lupa David, 40. Prousek Vladimír (pen.), 43. Brezar Ondřej
15 N Černý Jakub 68

Poměrně jednoduchá a povinná výhra nad posledním Jabloncem.
Všechny branky v prvním poločase. Ve druhém lehce volnější přístup. Také hodně šancí, ale bez využití a tak zápas končí poločasovým skóre 6:0.
Střelecky se prosazují tři hráči a dávají po dvou brankách. Prousek po samostatném úniku a další z penalty. Lupa pěknou střelou z hranice vápna a druhý z pěkně zahraného přímého kopu. Brezar hlavou přes celou branku na zadní tyč a další po střele z hranice penalty.
Soupeř má pár možností po standartních situacích, ale Průcha vše bezpečně chytá a drží nulu.
Příští týden sobota dopoledne do Mšena!

15. 5. 2022 16:00
Okresní přebor II.třída

4:2 (2:2)
FK KOVO z.s.

Plavy , 60 diváků
Rozhodčí: Linhart Martin - Vodička Dušan, Vodička Jan.

STŘELCI: 33. Šourek Jan, 40. Lála Marek, 61. Lála Marek, 86. Lála Marek - 6. Přibyl Dominik, 38. Kapička Michal
10 N Zonyga Štěpán

Domácí výhra B mužstva, které vyhrálo po delší době. Docela dobré výkony tak dnes přinášejí konečně také body do tabulky.
Rychle prohráváme po laciné chybě v defenzivě a musíme dotahovat. Vyrovnává Šourek pěkným přehozením brankáře. Hosté opět vedou, když zakončují pěknou kombinační akci.
Do poločasu naštěstí znovu vyrovnáváme Lálou, který prostřeluje brankáře na předním tyč.
Druhý poločas začíná zlomovým momentem zápasu. Balatka je v samostatném nájezdu faulován brankářem mimo vápno a ten je po právu vyloučen. Do branky hostí míří hráč ze střídačky a je to znát. Zápas překlápíme na svou stranu aktivním Lálou, který kompletuje hattrick. Nejprve akcí z boku s prudkou střelou na přední tyč. Na konci zápasu po individuální akci a kličce brankáři do prázdné branky.
Dneska pochvala týmu a gratulace Markovi ke třem brankám.

Příští týden v sobotu 17:00 na Malou Skálu proti Kokonínu.

Vytvořeno: 17. 5. 2022
Poslední aktualizace: 30. 5. 2022 20:51
Autor: Veronika Hůzlová