Ohlédnutí za fotbalovým víkendem 1 Sobota 30.04. Plavy A) : Bozkov 3:4
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy : Tělocvičná jednota Sokol Bozkov
3:4 (3:1)

I.B třída východ

Tráva Plavy , 52 diváků
Rozhodčí: Marek Miloš - Švec Martin, Zboroň Petr.

STŘELCI: 3. Pátra Jakub, 21. Prousek Vladimír, 23. Brezar Ondřej - 28. Červený Petr, 47. Farský Pavel, 54. Balcar Josef, 77. Farský Pavel

13 N Rimský Jiří 82

Neuvěřitelně ztracený domácí zápas s Bozkovem. Hosté začínají dobře a poctivým běžeckým výkonem napadají domácí a těm to dělá značné problémy. Paradoxně dobrými kontra akcemi vedeme poměrně jednoduše 3:0 a na tabuli svítí 23. minuta. Nastává klasické uspokojení a ztráta koncentrace v domnění, že se vlastně nemůže nic stát a v klidu si dojdeme pro tři body. První branku dává Pátra po standartce. Druhou Prousek po akci Tomana z levé strany. Třetí po pěkném centru Pekelského Brezar hlavou.

Jak ztratit jasný domácí zápas začínáme ukazovat ještě v prvním poločase. Po sérii chyb a nedůrazu při bránění vytváříme nesmyslný přímák a Červený se obvykle nemýlí. Poločas 3:1 a dá se říct pohoda!?

Jenže druhý poločas začínáme opět hrůzostrašně nepokrytou standartkou a rázem je to jen o gól. Bozkov nadále neúnavně napadá a mladší ofenzivní hráči soupeře jsou velkým nebezpečím pro dnešní naši obranu. Další trest po chybě ve středu obrany a Balcar vyrovnává. Aby toho nebylo málo tak vytváříme nesmyslnou penaltu, kterou Farský otáčí výsledek. Do konce jsme v křeči, ale přesto máme ještě dvě šance Brezarem a Lupou, ale bez využití. Naopak hosté povzbuzeni nečekaným obratem nešetří krokem a v podstatě jednoduchým běžeckým výkonem nás nutí do neskutečných chyb.

Dneska jsme všechny inkasované branky darovali soupeři vlastními triviálními chybami a doposud skvělá obrana si dnešní výkon za rámeček rozhodně nedá!!!!

Příští týden do Albrechtic sobota 16:00.

1. 5. 2022 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy: SK ZÁSADA z.s.
0:3 (0:0)

Okresní přebor II.třída

Plavy , 40 diváků

Rozhodčí: Kubík Adam - Nagy Zdeněk, Nagy Lukáš.

15 N Šourek Jan 56

Tento víkend nepřál ani B týmu, který doma prohrál se Zásadou. Ač základní sestava vypadala nadprůměrně, na hřišti to nebylo znát a soupeř si nakonec odvezl všechny body a pěkné skóre 3:0.

První půle byla ještě vyrovnaná, Plavští sice více bránily, nicméně se občas podařilo vyvést míč na soupeřovu půli a ohrozit branku. Bohužel však ani jedna z nepočetných šancí domácích neskončila gólem a tak byl poločasový stav 0:0.

Vše důležité se odehrálo v druhém poločase. Nedlouho po zahájení poločasu dostáváme poněkud laciný gól po nedorozumění v obraně, kdy přihrávku Nežádala vystihne Mrkvička a skóruje do prázdné branky. To hosty nabudí a začnou ještě více bojovat. Zanedlouho dostáváme další branku, když se prosazuje opět dobře hrající Mrkvička. Za stavu 2:0 se konečně probouzí i Plavští hráči, nicméně se jim dlouho nedaří podržet míč na svých kopačkách. O pěkné hře v podání domácích se dá mluvit až zhruba od 75. minuty, což je málo. Sice se nám konečně daří zatlačit Zásadu, bohužel však bez vstřelení kontaktní branky. Aby toho ještě nebylo málo, v posledních minutách Mrkvička dovrší hattrick a tak si ani jeden Plavský tým nepřipsal tento víkend body.

Příští zápas se koná v sobotu 16:30 v Josefově Dole.

Vytvořeno: 2. 5. 2022
Poslední aktualizace: 13. 5. 2022 20:29
Autor: Veronika Hůzlová