Ohlédnutí na víkendovým fotbalem

Typ: ostatní
Ohlédnutí na víkendovým fotbalem 1 7. 8. 2021 17:00 I.B třída východ
TJ Sokol Plavy : SK Studenec, z.s. 3:1 (1:0)

Tráva Plavy , 70 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Čurda Michal, Šnýdl Radovan, Skalický Aleš

STŘELCI: 11. Brezar Ondřej, 66. Rimský Jiří, 85. Toman Ladislav - 74. Synek Vladislav

16 N Balatka David 46

První MU letošní sezony. První poločas převaha domácích, ale z mnoha šancí se ujímá pouze zakončení Brezara na 1:0. Hosté první poločas bez vážnějšího ohrožení Nežádala.

Druhý poločas ovlivnilo mnoho střídání ať už vynucených nebo ne. A opět ukázalo zoufalý nedostatek fyzičky na začátku soutěže. Hosté nuceni hrát přidali a tlačili se za vyrovnáním. Plavy v čele s Tomášem v brance, ale celkem dobře brání a z brejku navyšují Rimským na 2:0. Snížení hostů na rozdíl jediné branky přináší na hřiště velkou nervozitu na domácí kopačky. Naštěstí opět z protiútoku rozhoduje Toman a můžeme si velmi oddychnout za 3body.

Příští týden derby v Držkově NE 17:00.

ÚT + ČT 18:00 trénink v Plavech.

Zprávu napsal: Ondra Votoček

Vytvořeno: 9. 8. 2021
Poslední aktualizace: 16. 8. 2021 21:39
Autor: Veronika Hůzlová