Obsah

Projekt Střednědobé plánování sociálních služeb v MT - dotazník

Typ: ostatní
Projekt Střednědobé plánování sociálních služeb v MT - dotazník 1V rámci realizace projektu „Střednědobé plánování sociálních služeb v Mikroregionu Tanvaldsko, jehož výsledkem bude nový Komunitní plán sociálních sužeb, je nutno rozšířit do celého území Mikroregionu Tanvaldsko Dotazník pro veřejnost v oblasti sociálních služeb. Zjišťujeme u našich občanů potřebnost sociálních služeb a to nejen v oblasti služeb pro seniory, ale pro všechny věkové skupiny - děti, mládež, osoby sociálně vyloučené i tímto ohrožené, pro lidi postižené i jinak handicapované.

Dotazník se bude vyplňovat jak tištěné podobě, tak elektronicky. Tištěné dotazníky Vám předám v tomto týdnu osobně, až spolu budeme dělat řízený rozhovor. Umístěte prosím na obci, u lékaře, v knihovně – prostě tam, kam přijde nejvíc lidí z cílových skupin. Kdo má sociální odbor, tak umístí především tam. Dotazník k vytištění Vám ještě i posílám pro případné doplnění, když eventuálně dotazníky dojdou. Termín pro vyplnění dotazníků je původně stanoven do konce listopadu, ale pokud nám pohyb lidí po obci omezí nouzový stav, termín bude prodloužen.

Elektronicky lze dotazník vyplňovat také, odkaz k elektronickému vyplnění dotazníku, který můžete umístit na Váš web, je zde: www.mojeanketa.cz/pruzkum/280856823/

Elektronicky ho lze také vyplnit přímo z odkazu: www.tanvaldsko.info, kde je hned na titulní straně

nebo také zde: http://www.tanvaldsko.info/cs/projekty/strednedobe-planovani-rozvoje-socialnich-sluzeb-na-uzemi-mikroregionu-tanvaldsko/2.html, zde jsou také hlavní informace o projektu.

Papírová forma dotazníku je ke stažení zde vyplněný ho můžete zanést na OÚ Plavy do schránky u vývěsky nad schodištěm.


Příloha

Vytvořeno: 12. 10. 2020
Poslední aktualizace: 28. 2. 2021 21:33
Autor: Veronika Hůzlová