Ohlédnutí za víkendovým fotbalem - Okresní přebor II.třída 1 Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
FC Pěnčín

17. 10. 2021 15:00

Okresní přebor II.třída

Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Rudolf Jaroslav, Fuchs Tomáš, Vodička Dušan

STŘELCI: 24. Gregor Karel, 43. Nosek Jindřich, 84. Prousek Vladimír (pen.) - 22. Zapadlo Jakub, 28. Štolba Filip, 78. Kohout Michal, 81. Kohout Michal

15 N Trmal Matěj

Zápas s Pěnčínem byl v očekávání obrovské kvality a neporovnatelného hráčského kádru v obou mužstvech. Podle jmen a dosavadních výsledků patří dnešní soupeř o minimálně soutěž výše. Vysoké dvojciferné výhry a poslední dobou moderní řešení bázlivých soupeřů, kdy poslední tři zápasy vzdali předem bez boje spokojeni s kontumačními 0:3.

Takto, ale v Plavech neuvažujeme a postavíme se soupeři na trávníku. Lehce posílená sestava předvedla před domácími diváky statečný výkon a přispěla k výborné úrovni zápasu. Překvapivě vyrovnaná hra s množstvím šancí na obou stranách. Hosté možná trochu zaskočeni úrovní domácích. Máme spoustu šancí, ale proměňujeme pouze dvě. Výborný Nosek křižnou střelou na zadní tyč a také dobře hrající Gregor po centru opět Noska hlavou. Všichni hráči hrají na hranici svých možností a zaslouží pochvalu.

Poločas 2:2 zasloužený.

Druhý poločas v podobném duchu. Hosté se zlepšují a začínají domácím přitápět. Střídáním nám trochu odchází kvalita, ale stav do cca 80 minuty stále nerozhodný. Potom dvě branky inkasujeme, ale nutno podotknout, že minimálně jedna měla ligové parametry, kdy po kombinaci z křídelního prostoru letí prudký centr a zakončuje hráč v náběhu ze vzduchu z první! Domácí ještě bojují, ale na víc než korekci na 3:4 z penalty to nestačí.

Prohra doma, ale s velkou pochvalou pro všechny hráče a také pro sudího Rudolfa, který přispěl dobrým výkonem ke kvalitě celého zápasu.

Další zápas v sobotu v Držkově 15:30!

Vytvořeno: 20. 10. 2021
Poslední aktualizace: 24. 10. 2021 21:23
Autor: Ondřej Votoček