Obsah

Ohlédnutí za víkendovým fotbalem

Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem 1 TJ Sokol Plavy "A" : TJ Jiskra Harrachov 2:3(1:1)
7. 8. 2022 17:00
I.B třída východ

Tráva Plavy , 80 diváků
Rozhodčí: Šnýdl Radovan - Šedina Jan, Daniel Matěj. Delegát: Horáček Josef

STŘELCI: 7. Lupa David, 49. Balatka David - 11. Vodseďálek Aleš, 51. Vodseďálek Aleš, 68. Bergmann Roman
4 N Lála Marek 64

První zápas sezony se nevydařil podle představ! Bojovný zápas proti  běhavému, bojovnému soupeři z Harrachova. Nebyli jsme určitě horším týmem a zápasu by slušela spíše remíza, ale rozhodoval dnes důraz v pokutovém území a v tom byl soupeř lepší.
Všechny branky dostáváme po standartních situacích. První lehký centr a chyba brankáře = branka zdarma. Druhý nedůraz při bránění dlouhého autu, kdy můžeme třikrát odkopnout a místo toho po sérii odrazů inkasujeme. Třetí učebnicové nepokrytí hráčů při rohu a úplně samotný hráč hlavičkuje do odkryté branky.
Ve mezihře jsme možná lepší, ale i tam je znát lepší běžecký a hlavně soubojový výkon soupeře.
Dalším aspektem hry je dnes také to, že vždy když dáme branku pokaždé obratem 1-2 minut si necháváme vyrovnat?! To by se takto zkušenému mužstvu nemělo stávat. První branku dává Lupa po střele z vápna levou nohou. Druhou potom Balatka po akci Lupy a Tomana po rychle vhozeném autu.
Dvakrát vedeme 1:0 a 2:1, ale vyrovnání přichází vždy záhy a obratová branka už byla zmíněna. V závěru máme až drtivý tlak a dostatek šancí, ale vše pochytá dnes výborný brankář Uhlíř, který je mužem kola min. na tomto postu! Superšanci v poslední minutě po rohu má Zajíček. Pěkná střela Lupy skončí na břevně. Toman sám na bránu atd.....Nakonec tedy prohra a máme co napravovat!

Příští týden těžký výjezd na Mšeno v sobotu 10:15!!!

Vytvořeno: 10. 8. 2022
Poslední aktualizace: 16. 8. 2022 9:54
Autor: Veronika Hůzlová