Obsah

Ohlédnutí za víkendovým fotbalem

Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem 1 TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín : TJ Sokol Plavy "A" 4:4 (4:2)

TJ Jiskra Josefův Důl : TJ Sokol Plavy "B" 4:2 (1:1)

7. 5. 2022 16:00
I.B třída východ

Tráva Albrechtice , 120 diváků
Rozhodčí: Ďörď Mário - Rympler Roman, Bukvička Dušan. Delegát: Horáček Josef.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
4:4 (4:2)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 10. Sedlák Marek, 15. Purm Marek, 25. Sedlák Marek, 30. Purm Marek - 9. Toman Ladislav, 14. Prousek Vladimír, 70. Lupa David, 74. Brezar Ondřej
14 N Rimský Jiří   76

Divoký zápas v Albrechticích. Na malém místním hřišti se čekalo hodně branek, ale taková divočina asi ne?
Začínáme dobře a pěkným signálem Lupy a Tomana vedeme brzy 1:0. Za minutu vyrovnávají hosté z rohového kopu. Rychlá odpověď důrazného Prouska po dorážce standartní situace na 2:1. Fotbalově a herně je to OK, ale Albrechtice nás trestají během 15. minut po třech standartních situacích lacinými brankami a obracejí snadno na poločasových 4:2. My máme také další šance, ale bez využití.
Druhý poločas zlepšení a tlak na vyrovnání. Domácí těžko drží krok a hlavně po prostřídání Pátry a Jelínka máme stále více ze hry. To využíváme po dobrém pressingu Pátry a zakončení Lupy téměř do prázdné branky. Vyrovnávací branka visí ve vzduchu a domácí se jen těžko brání tlaku hostí. Vyrovnání zařizuje po dobré akci aktivní Brezar. Zbývajících 15. minut mohlo překlopit celé utkání v náš prospěch, ale další šance zůstaly nevyužity a tak je z toho remíza 4:4.
Dneska vzhledem k průběhu asi zasloužená. K zamyšlení jsou inkasované branky po 4 standartkách a na bránění takových situací je nutno se zaměřit!!!
Příští týden doma Jablonec nJ 17:00.

7. 5. 2022 16:30
Okresní přebor II.třída

Josefův Důl , 150 diváků
Rozhodčí: Cerman Dominik - Vasko Ivan, Štědrý Pavel.

Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl
4:2 (1:1)

STŘELCI: 45. Bělohradský Jakub, 73. Počta Lukáš, 54. Počta Lukáš, 82. Volek Tomáš - 11. Lála Marek, 65. Šourek Jan
14 N Zonyga Štěpán

Vyhecovaný těžký zápas v Josefáči. Souběžně hrané utkání A mužstva dávalo tušit problémy se sestavou, ale ta byla i tak kvalitní a početná.
První poločas a v podstatě celý zápas jsme lepší a snažíme se o kombinační hru. Na místním malém hřišti to moc nejde a je to spíše boj a hlavně spoustu osobních soubojů. Vedeme po brance Lály a máme i další šance, ale bez využití. Máme kopat penaltu, ale bohužel jediný kdo ji neviděl je rozhodčí. Ten je dnes velkou slabinou zápasu a nemá svůj nejlepší den. Domácí vyrovnávají lacinou brankou těsně před poločasem po autu.
Druhý poločas podobný. Hrajeme, máme spoustu šancí, ale koncovka je dnes zoufalá. Z ojedinělého brejku dostáváme branku, když nejlepší hráč zápasu Počta proměňuje nájezd ze strany. Vyrovnáváme po hezké akci a střele Šourka na 2:2. Další šance opět bez využití a domácí a rozhodčí nás trestají z hodně sporné penalty a z otočeného rohu. Zápas je díky tomu v závěru hodně nervózní. Ještě inkasujeme ČK pro Titlbacha a je to dovršení dnešního fotbalového zmaru.
Výkon určitě nemusí mrzet, ale určitě musíme přidat v koncovce, která dnes rozhodla zápas a jen vlastní nemohoucností dnes nebodujeme.
Příští týden doma neděle 16:00 KOVO.

Vytvořeno: 11. 5. 2022
Poslední aktualizace: 16. 5. 2022 9:52
Autor: Veronika Hůzlová