8 N Pekař Pavel

13 N Čermák Jakub 46

14 N Jandura Oldřich 46

15 N Prousek Vladimír 61

Další domácí zápas B ) tentokrát Josefův Důl. Poměrně kvalitní složení týmu dával naději na solidní výsledek a to se také potvrdilo.

Rychlé vedení po proměněné penaltě Balatkou. Kontrolujeme hru, ale další šance nedáváme a poločas je pouze 1:0.

Druhý poločas střídáme čerstvé hráče na hrot Čermáka a Janduru a to se ukazuje jako klíčové, když oba hráči definitivně rozhodují zápas pěknými brankami okolo 70. minuty na 3:0. Hosté se také snaží o korekci výsledku, ale naše mladá obrana jako poslední dobou vždy velice dobrým výkonem nepustí hosty téměř k ničemu.

Dobrá defenziva našich obou mužstev je základem dobrých výsledků z poslední doby. Nedostáváme zbytečné nebo laciné branky a to se odráží na výkonech celého týmu. Zajímavá statistika: Z posledních 10zápasů A (6) + B (4) jsme prohráli pouze jeden a to v Zásadě 2:3.

Další zápas v sobotu 10:30 KOVO na Rádle.

Vytvořeno: 16. 9. 2021
Poslední aktualizace: 20. 9. 2021 18:44
Autor: Ondřej Votoček