Obsah

Ohlédnutí za víkendovým fotbalem - Okresní přebor II.třída

Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem - Okresní přebor II.třída 1 Sobota 21.8.2021 od 16:00 hod
TJ Sokol Plavy B - SK Malá Skála 7:1(4:0)

Plavy , 40 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Kafka František, Paldus Jiří

STŘELCI: 37. Jandura Oldřich, 39. Rimský Jiří, 41. Jón Jiří, 43. Rimský Jiří, 59. Lubas Petr, 80. Svačina Ondřej, 90. Jandura Oldřich - 54. Polák Matěj

15 N Šimčík David 45

Velice povedený úvodní zápas B ) v nové vyšší soutěži. Sestava nadprůměrná a nebylo zvykem mít takový výběr kvalitních hráčů.

To navazuje na hodnocení nedělního zápasu v Harrachově.

Rozšíření kádru bude nejen do počtu, ale hlavně i kvality příchozích fotbalistů velice prospěšné pro obě mužstva!!! První zápasy to jednoznačně ukazují a také kvalitativní úroveň tréninků a přípravy se tím hodně zvýšila!!!

Samotný zápas ovlivnila brzká ČK pro hosty už v 10. minutě po faulu na Noska. Dlouho se nám nepodařilo vyjádřit převahu brankami, ale s těmi se roztrhl pytel na konci prvního poločasu. Mezi 37. a 43. minutou dáváme 4 branky a to je snad Plavský rekord v rychlosti ( 4góly za 6.minut )!!! Tato kanonáda hosty zcela zlomila.

Druhý poločas přidáváme další 3branky. Inkasujeme z 2metrového offsidu, ale to nikoho nemusí mrzet. Výsledek a předvedená hra bavila diváky a hráče samotné taky. Výborný výkon od všech mládežníků. Vyníkající Zajíček na stoperu. Výborní starší hráči Jandura, Rimský po 2 brankách. Zkušenost Zonygy a Jóna! Perfektní týmový výkon všech hráčů!!!

Příště hostíme B Železného Brodu a to nás prověří daleko víc.

Vytvořeno: 24. 8. 2021
Poslední aktualizace: 3. 9. 2021 22:03
Autor: Ondřej Votoček