6:3(1:2)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

6. 11. 2021 14:00

I.B třída východ

Tráva Studenec , 150 diváků | Rozhodčí: Hnětynka Jaroslav, Žampach Lukáš, Patrman Tomáš

6:3(1:2)

STŘELCI: 13. Šír Pavel, 57. Bartoň Jan, 68. Synek Vladislav, 72. Čech Svatopluk, 74. Šír Pavel, 85. Povr Jiří - 11. Prousek Vladimír, 22. Zajíček Štěpán (pen.), 51. Balatka David

16 N Gregor Karel 76

Poslední zápas podzimu ve Studenci. Dobrý zápas co se týká hry, ale výsledek hovoří za vše.

Celý první poločas, ale vlastně i celý zápas jsme jednoznačně lepší a přehráváme domácí na těžkém terénu po všech stránkách. Máme šance a dáváme branky po dvou jasných penaltách. První proměňuje na dvakrát Prousek a druhou s přehledem Zajíček. Domácí snižují s ojedinělé šance a zřejmě z offsidu na poločasových 1:2.

Druhý poločas začíná opět dobře a záhy střílíme třetí branku aktivním Balatkou a nic nenasvědčuje větším změnám v obrazu hry.

Ale od cca 60. minuty nás čeká půlhodina hrůzy! Domácí dávají 5branek a my jedeme s ostudou domů. Tři branky po autu do malého vápna jako přes kopírák! Nedůraz v bránění, individuální nezodpovědnost, brankáři to dnes také úplně nevyšlo...!!! Další branka podobná, jenom z lehkého centru ze strany...!!! Poslední hřebíkem už je jen slaboučká střela z 20metrů...!!! Prostě všechno špatné jsme ukázali za 30min. a darovali domácím pěknou rozlučku a to jim stačilo dostat míč jakkoliv ( z toho 3x) hodit rukou ) na naší branku!!!

Jinak podzim, kromě tří nepovedených poločasů ( Branná, Mšeno, Studenec ) bereme jak výsledkově tak herně!

3. místo a 27 bodů je pro náš skromný klub dobrých a bereme je s pokorou.

Jinak naše Dokopná a Lubošova rozlučka proběhla skvěle a děkujeme všem za tento fotbalový podzim v Plavech!!!

Následuje udržovací blok čtvrtečních fotbalů 18:00.