Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem - I.B třída východ 1 Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:1(2:0)
Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou

Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Klement Martin, Bohatý Ondřej, Plátková Andrea

16 N Gallyas René 86

Domácí zápas s Lučany, které mají letos výborný vstup do sezony.

Dal se očekávat vyrovnaný, těžký zápas jako vždy s tímto soupeřem a tak to také bylo.

Vyrovnaná hra v úvodu zápasu bez větších šancí. Z první vážnější situace už v 8.minutě dává branku Prousek, když po drobné chybě obránce vybojuje míč a z rohu pokutového území přehazuje brankáře na zadní tyč. Moc pěkný a důležitý gól na 1:0. Další šance na obou stranách hřiště, ale bez využití. Druhou branku zařizuje také Prousek, když je faulován při zakončení v pokutovém území a je z toho penalta. Tu proměňuje zkušeně Rimský a vedeme 2:0. Do poločasu ještě odstupuje se svalovým zraněním Konopásek a nahrazuje ho Pekelský. Velké šance už nevidíme a poločas končí za stavu 2:0.

Druhý poločas už nenastupuje s tržnou ranou na noze také Jelínek a nahrazuje ho Nosek. Hra je opticky na straně mírně lepších Lučan, ale dobře hrající obrana a Nežádal v brance nepouští hosty k vyloženým šancím. My vyrážíme z každé možné situace do brejkových situací, ale k velkému ohrožení Sobotíka v brance to nevede. V čase okolo 70. minuty stupňují hosté tlak a několika standartními situacemi po sobě ohrožují naši branku, ale Nežádal vše chytá. V 75. minutě opět Tomáš šanci hostí chytá, ale na šikovnou dorážku Sobotíka už nestačí a je to 2:1. Závěrečná čtvrthodina je o naší vůli ubránit výsledek a daří se to celkem dobře. Hosté už větší šanci ve zbytku zápasu nemají. Škoda ještě trochu zbytečného vyloučení Titlbacha po 2ŽK za faul na 1/2 hřiště. Je to za tři body i když žádný super výkon to dnes nebyl, ale lepší 3body v tabulce než dobrý fotbal za 0!!!