Obsah

Ohlédnutí za víkendovým fotbalem

Typ: ostatní
Ohlédnutí za víkendovým fotbalem 21. 5. 2022 10:15 FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.
4:2 (1:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy A

21. 5. 2022 17:00 TJ SOKOL KOKONÍN z.s. 2:2 (1:2)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy B

21. 5. 2022 10:15

I.B třída východ

UMT Břízky , 50 diváků

Rozhodčí: Chládek David - Ďörď Mário, Kutílek Martin.

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.

4:2 (1:1)

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy A

STŘELCI: 27. Nykrín Michael, 64. Nykrín Michael, 79. Nykrín Michael, 62. Vejprava Martin - 43. Brezar Ondřej, 76. Toman Ladislav

14 N Šourek Jan 84

Nepovedený zápas o 2. místo ve Mšeně. Sobotní dopoledne už 10:15. Mnozí ještě zívající se zbytky snídaně na puse.

První poločas celkem vyrovnaný. Máme více náznaků šancí, ale nedotahujeme je do přímého zakončení. První branku dostáváme po chybě na levé straně a dobře hrající Nykrín trefuje šibenici. Další průběh podobný. Vyrovnáváme po pěkné akci Brezara, který obchází dva stopery a přízemní střelou uklízí na 1:1.

Druhý poločas 15. minut lehce lepší domácí. Nevoní nám příliš pohyb a důraz domácích ofensivních hráčů a začínáme si koledovat.

Druhou branku inkasujeme po nesmyslné chybě na pravé straně, kdy lehce ztrácíme míč na hranici vápna a po centru do malého vápna neubráníme Vejpravu, který hlavou lehce tečuje do sítě. Další velkou hrubku předvádíme za dvě minuty, kdy chybu v rozehrávce a prohraném souboji na stoperu využívá rychlý Nykrín. Lehce se zvedáme a začínáme opět trochu hrát. Je z toho pěkná branka na 2:3, kdy akci z pravé strany zakončuje téměř do prázdné branky Toman. Veškerou snahu o vyrovnání nám, ale bere opět Nykrín, který 4 brankou Mšena stanovuje konečný výsledek.

Dneska poněkolikáté inkasujeme 4 branky a to nejméně 2 po hrůzostrašných chybách. Takto lehce a zadarmo se inkasovat prostě nesmí a nejsme na to v Plavech moc zvyklí!!!

Příští týden sobota 17:00 doma Přepeře B.

21. 5. 2022 17:00

Okresní přebor II.třída

Malá Skála , 20 diváků

Rozhodčí: Vasko Ivan - Kafka František, Lebeda Karel.

TJ SOKOL KOKONÍN z.s.

2:2 (1:2)

STŘELCI: 27. Mrklas Pavel, 85. Šilhán Miroslav - 42. Pekelský Ondřej, 35. Lála Marek