Obsah

Krásná - Podzimní pouť

Datum konání:
13. 9. 2020
Typ akce:
"pouť, ukázka řemesel, akce pro celou rodinu"
Místo konání:
Kittelův areál Krásná - Pěnčín

V neděli 13. 9. se konají v Krásné – Pěnčíně hned tři zajímavé akce pro široký okruh návštěvníků. Nejstarší tradici má Podzimní pouť k uctění Povýšení svatého kříže, nově se postupně přidal Den evropského historického dědictví a Řemeslný den. Kořeny současné podoby Krásné jsou svázány s Kittelovskou tradicí, na níž velmi záhy navázala tradice poutního místa při místním Kostele sv. Josefa. Dnes jsou stavby z 18. století památkami, které ale ožívají odkazem dávných časů.

Zobrazit více

TANVALDSKÉ SLAVNOSTI 2020

Datum konání:
11. - 13. 9. 2020 začátek od 18:00
Typ akce:
"akce pro celou rodinu, slavnost"
Místo konání:
Areál Autokempu Tanvaldský Špičák - Tanvald

27. ročník tanvaldských slavností. Řemeslný jarmark, místní výrobci a prodejci, akce pro děti, country, pop a rock, kulturní program na venkovní scéně, občerstvení, stánkový prodej, výtvarné dílničky a soutěže pro děti, v sobotu jízdy vyhlídkového vláčku do autokempu, ohňostroj atd. Tanvaldské slavnosti v sobotu moderuje Jan Žíla.

Zobrazit více

Smržovka - Výstava "Tajemný svět přírody"

Datum konání:
1. 8. - 30. 9. 2020 začátek od 08:00
Typ akce:
"výstava fotografií"
Místo konání:
Zámeček, Smržovka - Smržovka

Výstava fotografií Blanky Svobodové a básní Aleny Kuchyňové ve výstavní síni Zámečku. Výstava je splněním společného snu autorek propojit umění fotografie, poezie a vůní. Chtějí návštěvníky pozvat k nahlédnutí do světa fantazie, světa „za zrcadlem”, který často ani nepostřehneme.

Zobrazit více