Obsah

Vysoké n. J. - Divadlo "Naši Furianti"

Datum konání:
12. 9. 2020
Typ akce:
"ochotnické divadlo"
Místo konání:
Divadlo - Vysoké nad Jizerou

Dovolujeme si vás pozvat na hru Ladislava Stroupežnického Naši furianti, kterou uvede v divadle Krakonoš host – Divadelní spolek LOS Libošovice v režii Jiřího Pošepného.

Zobrazit více

Setkání na Palackého stezce

Datum konání:
12. 9. 2020
Typ akce:
"akce pro celou rodinu"
Místo konání:
Penzion Rusalka Návarov - Zlatá Olešnice

Pozvánka na odhalení infotabule Františka Palackého na stezce nesoucí jeho jméno. Snad tato tabule přispěje k rozšíření povědomí o tom, že Palacký není pouze ten pán na tisícikoruně. Součástí akce bude dále připomínka poněkud opomínaných okolností naších dějin, doprovázené čestnou salvou c.k. vysloužilců.

Zobrazit více

TANVALDSKÉ SLAVNOSTI 2020

Datum konání:
11. - 13. 9. 2020 začátek od 18:00
Typ akce:
"akce pro celou rodinu, slavnost"
Místo konání:
Areál Autokempu Tanvaldský Špičák - Tanvald

27. ročník tanvaldských slavností. Řemeslný jarmark, místní výrobci a prodejci, akce pro děti, country, pop a rock, kulturní program na venkovní scéně, občerstvení, stánkový prodej, výtvarné dílničky a soutěže pro děti, v sobotu jízdy vyhlídkového vláčku do autokempu, ohňostroj atd. Tanvaldské slavnosti v sobotu moderuje Jan Žíla.

Zobrazit více

Smržovka - Výstava "Tajemný svět přírody"

Datum konání:
1. 8. - 30. 9. 2020 začátek od 08:00
Typ akce:
"výstava fotografií"
Místo konání:
Zámeček, Smržovka - Smržovka

Výstava fotografií Blanky Svobodové a básní Aleny Kuchyňové ve výstavní síni Zámečku. Výstava je splněním společného snu autorek propojit umění fotografie, poezie a vůní. Chtějí návštěvníky pozvat k nahlédnutí do světa fantazie, světa „za zrcadlem”, který často ani nepostřehneme.

Zobrazit více