Obec Plavy
Doprava
15.02.2018: Zpravodaj veřejné dopravy 2/2018

Veškeré aktuality k autobusové a vlakové dopravě v Libereckém kraji - odkaz zde

Změny jízdních řádů Jablonecko, Tanvaldsko, Železnobrodsko od 4.3.2018 zde


11.12.2017: Nové jízdní řády platné od 10.12.2017

S účinností od 10. prosince dochází k celostátní změně jízdních řádů ve veřejné dopravě.

Pro oblast Jablonecka je přehled změn zde. Jízdní řády a další potřebné informace naleznete na webu koordinátora veřejné dopravy pro Liberecký kraj, v sekci Jízdní řády/Připravované změny; jízdní řády naleznete též v celostátním informačním systému www.idos.cz. I letos jsou ke koupi knižní jízdní řády pro oblasti Jablonecko+Semilsko; Liberecko; Českolipsko za cenu 20 Kč u dopravců. S případnými dotazy je možné se obrátit e-mail: info@korid.cz.

Zdejší obecní úřad každoročně vydává i Jízdní řády do kapsy, které jsou k zakoupení v naší samoobsluze. Ve větším rozlišení je obdržíte v kanceláři obecního úřadu.

Ke stažení zde → odjezdy vlaků ze zastávky Plavy obousměrně; odjezdy autobusů ze zastávky Plavy křižovatka a příjezdy do Plavů


01.02.2016: Dopravní novinka - přímé vlaky z Plavů do Liberce

Také jako řidiči znejistíte, když v Plavech na zastávce stojí vlak, závory jsou nahoře a na silnici I/10 přes železniční přejezd není žádné omezení ? S platností od nového jízdního řádu totiž 4 vlaky přijedou od Tanvaldu a vracejí se zpět. Jedná se o ranní spoje v pracovní dny ve dnech školního vyučování s odjezdem z Plavů v 5:14, 5:42, 6:12 a 7:48 hodin přímo do Liberce.

více zde

Jízdní řád trati 035 Železný Brod - Tanvald

Jízdní řád trati 036 Tanvald - Liberec

Ceník jízdného z Plavů a Velkých Hamrů do Liberce

Na internetových stránkách IDOL /Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje/ naleznete veškeré informace k přímým vlakům do Liberce, k zimním turistickým linkám, dále tipy na výlet a další důležité odkazy.

Dopravní obslužnost naší obce /autobusy, vlaky/ je na velmi dobré úrovni, z rozpočtu obce přispíváme do systému již po mnoho let částkou 100 tis. Kč ročně.

Tento web je generovan redakcnim systemem phpRS. Kontakt na webmastera Administrace

Informace zde uvedené jsou v souladu s vyhláškou MVČR o přístupnosti webových stránek.